کاربرد های پاور استیشن Energizer

پاوراستیشن انرجایزر

هیچ شکی نیست که در زندگی روزمره هنگامی که با مشکل اتمام شارژ تلفن همراه خود روبرو شوید و دسترسی به پریز برق و  پاوربانک نیز نداشته باشید ، مکانی یا جایی را نمی توانید به آسانی برای شاٰرژ دستگاه خود پیدا کنید.پاوراستیشن راه حل پیشنهادی کمپانی انرجایزر برای رفع این نیازمی باشد.

امروزه یکی ازبزرگترین مشکلات استفاده از تلفن های همراه و دستگاه های هوشمند تمام شدن شارژ آنها است ، که این مسئله مهم  می تواند  برای شرکت ها ومراکزی که قصد دارند بهترین خدمات را به مشتریان خود ارایه دهند یک فرصت مناسب به شمار آید. اما چگونه میتوان این مشکل را برطرف و به صورت یک خدمت وارزش افزوده به مشتری ارایه داد ؟ ‍‍‍‍

تصورکنید دریک رستوران یا کافی شاپ نشسته اید، یا مسافرهستید و درلابی هتل منتظر آماده شدن اتاقتان هستید که با مشکل اتمام شاٰرژ تلفن همراهتان روبرو می شوید، چاره چیست ؟ به دنبال یک پریز برق میگردید و یا ازگارسون می خواهید که برای شاٰرژ گوشیان فکری بکند ؟! همه به خوبی می دانیم مشکلات و خطرات این کارچیست …

شرکت انرجایزرتولید کننده مطرح انواع پاوربانک به تازگی فعالیت خود را درصنعت نیرو و انرژی گسترش داده است  که راه حل این شرکت برای این مشکل محصولی با نام   Power Station می باشد  .

این محصول می تواند جوابگوی نیازافراد هنگام اتمام شارژشان باشد و از سوی دیگر می تواند توسط مراکزارایه دهنده خدمات به عنوان یک سرویس  اضافه برای مشتری مداری بیشتر به حساب آید که  برای خدمات و برند شما تمایز ایجاد می کند .

شرکت انرجایزردو مدل PS80000  وPS20000 رابه عنوان محصولات پاوراستیشن خود معرفی کرده است.

پاوراستیشن انرجایزر PS20000

مدل PS20000دارای دوعدد پاور بانک با ظرفیت 10000mAمیباشد که هر کدام به تنهایی دارای دو خروجی USBو یک ورودی micro USBمیباشد. همچنین هر دو پاوربانک قابلیت شارژ شدن به صورت وایرلس با قرار گرفتن روی ایستگاه را دارند.علاوه بر آن بر روی خود ایستگاه شارژ دارای 4 عدد پورت خروجی اضاف میباشد که برای شارژ 4 دستگاه دیگر میتوان از آن استفاده کرد یعنی هر کدام جمعا قابلیت شارژ 8 دستگاه را بطورهمزمان دارد.

محتویات بسته آن 2 عدد پاور بانک با ظرفیت 10000mAیک عدد ایستگاه شارژر با 4 خروجی USB/ یک عدد کابل AC جهت انتقال ولتاژ به ایستگاه شارژ / 2 عدد کابل میکرو USB20 سانتی جهت انتقال ولتاژ از پاوربانک به گوشی، تبلت و ....

از کاربردهای این مدل میتوان به استفاده در منزل یا خارج از خانه برای دور همی های دوستانه یا حتی استفاده اعضای منزل اشاره کرد. یکی از معضلات این روزها برای کاربران تلفنهای همراه، نزدیک بودن به پریز برق و در دسترس بودن شارژر هست که با وجود یکی از این محصولات در منزل میتوان این دغدغه را در ذهن کم کرد.

پاوراستیشن انرجایزرPS80000

مدل PS80000 دارای هشت عدد پاور بانک با ظرفیت 10000mA میباشد که هر کدام به تنهایی دارای دو خروجی USB و یک ورودی micro USB میباشد. همچنین هرهشت پاوربانک قابلیت شارژ شدن به صورت وایرلس با قرار گرفتن روی ایستگاه را دارند. علاوه بر آن بر روی خود ایستگاه شارژ دارای 4 عدد پورت خروجی اضاف میباشد که برای شارژ 4 دستگاه دیگر میتوان از آن استفاده کرد یعنی هر کدام جمعا قابلیت شارژ20 دستگاه به طور همزمان را دارد.

 این پاوراستیشن برای اماکن عمومی مثل هتل ها، بیمارستانها، کتابخانه ها، باشگاههای ورزشی، دفاتر پیک موتوری، آژانسها، قابلیت استفاده دارد.یکی از دغدغه های امروزه صاحبان مشاغل و کسب و کار ، جذب مشتری و افزایش فروش میباشد که با پیشنهاد دادن سرویس شارژ به مشتریان زمانی که نیاز به شارژر دارند،میتوانید تا حدود زیادی به جذب مشتریان کمک کنید. یکی دیگر از استفاده های پاور استیشن ها در محیط کار میباشد که مدیران با قرار دادن پاور استیشن در محل کار خود میتوانند برای کارمندان حس خوب و رضایتمندی را ایجاد کنند.

قابلیت سری شدن

 

از قابلیتهای ویژه هر دو مدل پاوراستیشنها این است که میتوانند به صورت مدار سری با دیگر پاور استیشن ها اتصال پیدا کنند. هراستیشن دارای یک ورودی و یک خروجی جریان AC میباشد که با اتصال خروجی پاوراول به ورودی پاور دوم میتوان جریان AC  را تا 4 استیشن منتقل نمود با این حساب اگر در مکانی شما تعداد 4 استیشن 80000mA  را سری کنید ، درواقع میتوانید تعداد 80 دستگاه گوشی،تبلت،هندزفری،دوربین های GOproو... را شارژ کنید.

طراحی کم حجم

 

کاربری آسان

ارتباط با ما

  • نشانی : شیراز / خیابان ملاصدرا / کوچه 6 / ساختمان بهار / طبقه 3 / واحد5

  • تلفن: 36474487-071

  • موبایل: 6474487-0939

  • Email: info@memorymarket.ir

  • درباره مموری مارکت