تکنولوژی Power Safe Management در پاور بانک های انرجایزر

پاوربانک در واقع یک شارژر همراه است که می‌توان از آن برای شارژ دستگاه‌های الکترونیکی مختلف استفاده نمود. این دستگاه در مواقعی که شارژ گوشی یا تبلت‌تان خالی می‌شود و به منبع برق دسترسی ندارید می‌تواند بسیار کاربردی باشد. همان طور که از نامش پیدا است، پاور بانک در واقع یک منبع ذخیره‌سازی انرژی است که می‌توان آن را به راحتی جابجا نمود. نام آن از دو لغت لاتین پاور و بانک گرفته شده که به معنی منبع انرژی است.
شرکت انرجایزر یکی از تولیدکنندگان به نام، در زمینه ی شارژر همراه (پاور بانک) میباشد.

 

از مهم ترین خصوصیات بارز پاور بانک های انرجایزرمیتوان به Power Safe Management یا مکانیزم داخلی حفاظت از مدارها، برای ایمنی بیشتر اشاره کرد. در واقع،این مکانیزم مدارهای دستگاه را در مقابل جریان بیش از حد، اتصال کوتاه، و تخلیه بیش از حد جریان در زمانی که دستگاه در حال شارژ شدن است محافظت می نماید.
این مزیت در پاور بانک باعث میشود، زمانی که شارژ باطری کامل شد انتقال جریان الکتریسیته توسط پاور بانک قطع شود. چون شارژ بیش از حد، عمر باطری پاور بانک و دستگاه در حال شارژ اعم از موبایل تبلت و ... را کوتاه می‌کند و از مواردی همچون آتش سوزی بر اثر داغ شدن بیش از حد باطری دستگاه ها جلوگیری میکند.
پس شارژر همراهی همچون پاور بانک های انرجایزر با تکنولوژی Power Safe Management را انتخاب کنید که سیستم حفاظتی در مقابل جریان الکترسیته را داشته باشد تا از موارد آسیب رسان برای گوشی یا تبلت شما و حتی خود پاور بانک جلوگیری کند.

ارتباط با ما

  • نشانی : شیراز / خیابان ملاصدرا / کوچه 6 / ساختمان بهار / طبقه 3 / واحد5

  • تلفن: 36474487-071

  • موبایل: 6474487-0939

  • Email: info@memorymarket.ir

  • درباره مموری مارکت